دسته بندی مقالات : مجله درمانی
علل، علائم ،پیشگیری و درمان پوکی استخوان

داخل استخوان سالم دارای فضاهای کوچکی مانند لانه زنبوری است. پوکی استخوان اندازه این فضاها را افزایش می دهد و باعث می شود استخوان قدرت و تراکم خود را از دست بدهد. علاوه بر این، قسمت بیرونی استخوان ضعیف‌تر و نازک‌تر می‌شود.
علل و درمان قطعی ریزش مو

شما با استفاده از یک درمان صحیح میتوانید به رشد مجدد مو کمک کنید. ریزش مو می تواند ناراحت کننده باشد ولی درمان سریع زود هنگام به ریزش مو کمک میکند.
درمان انواع بیماری کم خونی

کم خونی زمانی ایجاد می شود که خون شما کمتر از حد طبیعی گلبول های قرمز سالم تولید کند. اگر کم خونی دارید، بدن شما خون غنی از اکسیژن کافی دریافت نمی کند.
بیماری تیروئید چیست؟

تیروئید شما هورمون هایی را ایجاد و تولید می کند که در بسیاری از سیستم های مختلف بدن شما نقش دارند. وقتی تیروئید شما این هورمون های مهم را بیش از حد یا خیلی کم تولید می کند، به آن بیماری تیروئید می گویند.
سرطان مغز چیست؟

تومورهای مغزی می توانند سرطانی (بدخیم) یا غیر سرطانی (خوش خیم) باشند. هنگامی که تومورهای خوش خیم یا بدخیم رشد می کنند، می توانند باعث افزایش فشار داخل جمجمه شوند. این می تواند باعث آسیب مغزی شود و می تواند تهدید کننده زندگی باشد.
بهبود سردردهای میگرنی با سوپرفودNBS

میگرن سردردی است که می تواند باعث درد شدید ضربان دار یا احساس نبض، معمولا در یک طرف سر شود. اغلب با حالت تهوع، استفراغ و حساسیت شدید به نور و صدا همراه است. حملات میگرن می تواند از ساعت ها تا چند روز ادامه داشته باشد و درد آن چنان شدید باشد که در فعالیت های روزانه شما اختلال ایجاد کند.
همه چیز در مورد سرطان سینه

پس از سرطان پوست، سرطان سینه شایع ترین سرطانی است که در زنان تشخیص داده می شود. سرطان سینه می تواند هم در مردان و هم در زنان رخ دهد، اما در زنان بسیار شایع تر است.
علایم وانواع سرطان پوست | پیشگیری و درمان سرطان پوست

سرطان پوست شایع ترین نوع سرطان است. تقریباً تمام سرطان های پوست در صورت تشخیص زودهنگام می توانند به طور مؤثر درمان شوند، بنابراین دانستن اینکه چه چیزی را باید جستجو کرد بسیار مهم است.
همه چیز در مورد سرطان ریه

سرطان ریه انواع مختلفی دارد. دانستن این که کدام نوع را دارید مهم است زیرا بر گزینه های درمانی و چشم انداز شما تأثیر می گذارد.
مکانیزم اثرسوپرفود بر بهبودسرطان

انواع مختلفی از درمان سرطان وجود دارد. نوع درمان شما به نوع سرطان و میزان پیشرفت آن بستگی دارد. برخی از افراد مبتلا به سرطان تنها یک درمان خواهند داشت. اما بیشتر افراد ترکیبی از درمان‌ها را دارند.
کلیه حقوق مادی و معنوی محتویات این سایت محفوظ است