سوالات متداول
سوپرفود NBS چیست و چه عملکردی در بدن دارد؟

یک مکمل غذایی کاملا طبیعی و فرآوری شده از عصاره گندم می‌باشد که حاوی ویتامین‌ها، مینرال‌ها، ترکیبات فنلی، امگا 3، امگا 6 و امگا 9 است. سوپرفود NBS با تامین نیازهای روزانه بدن به ویتامین‌ها، مینرال ها و اسیدهای چرب و … به تنظیم متابولیسم، تولید انرژی و کاهش خستگی کمک می‌کند. این اختراع جدید به روش مهندسی خاصی از عصاره  گندم به دست می آید و به هیچ وجه گندم به تنهایی نمی‌تواند اثرات این محصول را داشته باشد.

موارد احتیاط و منع مصرف سوپرفود ان بی اس چیست ؟

موارد منع مصرف :

 • کسانی که بیماری سلیاک دارند (حساسیت به گلوتن)
 • کسانی که پیوند عضو انجام داده اند
 • کسانی که صرع مقاوم به درمان دارند
 • کسانی که بیمارری FMF و ALS دارند
 • کسانی که بیماری خود ایمنی با منشا ژنتیکی دارند.

موارد احتیاط مصرف :

 • افرادی که فشارخون و یا دیابت دارند بایستی از دوز یک چهارم بعد از صبحانه شروع کرده و هر پنج روز اثرات محصول را به مشاور خود گزارش کنند و با نظر مشاوری که محصول را از وی خریداری کرده‌اند برای بالا بردن میزان مصرف، مشورت بگیرند. توجه داشته باشید محصول انرژی بخش می باشد و در صورت تجاوز از میزان مصرف پیشنهادی مشاور ممکن است فشار و یا قند خون افرادی که مبتلا به این بیماری ها می باشند نوسان کند که امری طبیعی بوده و پس از مدتی تنظیم می گردد.
 • افرادی که دچار بیماری های خود ایمنی مانند روماتیسم، ام اس، پسوریازیس، پنفیگوس وغیره می باشند به علت اینکه محصول سیستم ایمنی را تقویت کرده و در این افراد سیستم ایمنی به یکی از بافت‌های بدن حمله می‌کند بیماری ابتدا تشدید شده و پس از مدت یک یا حداکثر دو ماه کم کم علائم بیماری روبه خاموشی رفته و سیستم ایمنی تنظیم می‌شود و دیگر به بدن حمله نخواهد کرد. توجه داشته باشید در صورتی که بیماری خود ایمنی منشاء ژنتیکی داشته باشد توصیه می‌شود از محصول استفاده نشود.
 • کسانی که در بدنشان پلاتین، پروتز و یا جسم خارجی مانند باطری قلب و غیره دارند فقط زیر نظر پزشک می‌توانند از محصول استفاده کنند.
 • خانم های باردار زیر نظر پزشک
چگونه از محصول استفاده کنیم؟ میزان مناسب توصیه شده چیست؟ آیا بعد از یک مدت مصرف باید وقفه ایجاد کرد؟

 از آنجایی که سوپرفود NBS یک مکمل غذایی کاملا طبیعی می‌باشد و بدن روزانه نیاز به ریز مغذی‌ها دارد، بعد از چند دوره مصرف نه تنها نیازی به اعمال وقفه نیست بلکه توصیه می‌شود به صورت روزانه استفاده شود. در آب، آب میوه و یا شیر خنک مخلوط شود (بافت پودر حل نمی‌شود مخلوط می‌شود ) و بر اساس وزن هر فرد و طبق دستورالعمل درج شده بر روی محصول مصرف شود.

 • افراد تا وزن 70 کیلو 1 قاشق چای خوری که حاوی 2.5 گرم می باشد.
 • افراد بین وزن 70 تا 90 کیلو 1.5 قاشق چای خوری که حاوی 3.5 گرم می باشد.
 • افراد بالای وزن 90 کیلو 2 قاشق چای خوری که حاوی 5 گرم می باشد.
آیا سوپرفود NBS ایمنی را تقویت می‌کند؟

روی، ویتامین ب6، ویتامین سی، ویتامین ای، ویتامین دی و ترکیبات فنلی، در محتوی محصول در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر است.

معنای سوپرفود NBS چیست؟

NBS مختصر شده Nutrition Bio Shield به معنی سپر تغذیه‌ای زیستی و سوپرفود هم به معنای ابر غذا می‌باشد.

سوپرفود NBS شامل چه ویتامین ها و مواد معدنی نمیباشد ؟

از آنجایی که محصول کاملا گیاهی میباشد دارای برخی ویتامن ها و مواد معدنی مانند ب12 ، یُد و سدیم نیست

آیا مطالعات بالینی انجام شده است؟

چندین کارآزمایی بالینی بر روی محصول انجام شده و برخی دیگر درحال انجام است. در زمینه تقویت سیستم ایمنی در مواجهه با بیماری های باکتریایی و ویروسی مانند آنفولانزا، سوپرفود NBS، نتایج فوق العاده ای در از بین بردن التهاب، افزایش گلبول های سفید و لنفوسیت ها و هوشمند سازی سیستم ایمنی داشته است.

در کارآزمایی دیگری در زمینه کاهش استرس و اضطراب نیز نتایج چشمگیری به دست آمده است.

چرا به مکمل غذایی نیاز داریم؟

با تامین این کمبود‌ها و پاکسازی بدن از سموم به تنظیم متابولیسم کمک میکند. به این صورت که اندام‌هایی همچون کبد و کلیه و … را تقویت کرده و بدن را به صورت طبیعی از سموم پاک سازی می کند (خارج شدن سموم از بافت های بدن به خون و سپس دفع آن بوسیله ادرار، مدفوع، عرق بدن، سینوس ها و …). در نتیجه باعث می شود بدنی سالم و پر انرژی داشته باشید .

تفاوت سوپرفود NBS با دیگر مکمل‌ها چیست؟

همان‌طور که می‌دانید هزاران مکمل تقویتی و مولتی ویتامین در دارو خانه‌ها به فروش می‌رسند که اکثر آنها به طور کامل و یا بخشی از ترکیباتشان شیمیایی می‌باشد، لذا از اثربخشی و جذب پایین تری برخوردارند. اما سوپرفود NBS با روش ابداعی جدیدی بصورت کاملا طبیعی ساخته می‌شود و تمامی ویتامین‌ها، مینرال‌ها و ترکیبات این محصول کاملا برای بدن قابل جذب می‌باشد .

آیا سوپرفود NBS حاوی جنسینگ است؟

خیر، از دانه غلات فرآوری می‌شود و به هیچ وجه جنسینگ و یا انواع قارچ‌های خوراکی را شامل نمی شود.

آیا سوپرفود NBS در لیست مواد ممنوعه آژانس جهانی ضد دوپینگ است؟

ترکیب این محصول کاملا طبیعی بوده و قطعا عامل دوپینگ نیست، لذا ورزشکاران می‌توانند با اطمینان خاطر از محصول استفاده کنند .

 
آیا سوپرفود NBS حاوی گلوتن است؟

از آن‌جایی که محصول از دانه غلات فراوری و تولید می‌شود حاوی گلوتن می‌باشد و برای افراد با بیماری سلیاک (حساسیت به غلات) مناسب نیست.

 
آیا خانم ها در دوران بارداری و شیردهی می‌توانند از سوپرفود NBS استفاده کنند؟

زنان باردار طبق قانون مکمل‌های غذایی ترکیه نمی‌توانند از این محصول استفاده کنند اما در دوران شیردهی می‌توانند با مشورت پزشک خود استفاده کنند.

 
آیا سوپرفود NBS حاوی قند است؟

بله، سوپرفود NBS حاوی قند طبیعی ( مالتوز ) به میزان 3.8 %است.

سوپرفود NBS در کدام کشور تولید می شود؟

در ترکیه تولید می‌شود.

 
آیا سوپرفود NBS فقط در ترکیه یافت می شود؟ در کدام کشورهای دیگر جهان به فروش می رسد؟

سوپرفود NBS علاوه بر ترکیه در اروپا، کشورهای عربی و کشورهای خاور میانه یافت می شود.

آیا از نظر مصرف محصول برای زنان و یا مردان تفاوتی وجود دارد ؟

تفاوتی از نظر جنسیت در مصرف وجود ندارد و زنان و مردان می‌توانند با اطمینان خاطر از سوپرفود NBS استفاده کنند. هر فرد با هر جنسیتی، با هر طبع و مزاجی و در هر اقلیمی که زندگی می‌کند روزانه بایستی ویتامین‌ها و مواد معدنی را بصورت طبیعی به بدن خود برساند.

آیا در سوپرفود NBS عوارض جانبی شناخته شده‌ای وجود دارد؟ علایم سم زدایی چیست و آیا جزو عوارض جانبی است؟

هیچ عارضه جانبی شناخته شده‌ای در مصرف سوپرفود NBS وجود ندارد. ولی از آن‌جایی که به تنظیم و تقویت متابولیسم، فعالیت کبد، بافت‌ها و سلولها کمک می‌کند، باعث می‌شود سموم بدن که از طرق مختلف (غذای ناسالم، آب و هوای آلوده، مصرف سیگار و قلیان، مصرف مشروبات الکلی، مواد شیمیایی و نگهدارنده در صنایع غذایی، سموم و مصرف داروهای شیمیایی و …) طی سالیان در داخل بافت‌ها تجمع پیدا کرده اند، با مکانیزم طبیعی بدن وارد خون شوند و به وسیله کبد و دیگر دستگاه های سم زدای بدن از طریق ادرار و عرق و … دفع شوند.

در اوایل مصرف، بسته به میزان سمی که در بدن هر فرد وجود دارد علائم زیر به صورت موقت رخ می‌دهد و بعد از پاک شدن بدن این علائم از بین می‌روند .در افرادی که تغذیه سالم و تحرک کافی دارند هیچ یک از این علائم بروز نخواهد کرد و افرادی که بدنشان سم بیشتری داشته باشد ممکن است یک یا چند مورد از علائم زیر را مشاهده کنند .بوی بد دهان و عرق بدن، سر درد، ادرار تیره، دفع مخاط، درد بدن، سر گیجه، خستگی، تحریک پذیری و جوش های پوستی از شایع ترین علائم سم زدایی در بدن است.

اثرات مصرف سوپرفود NBS بعد از چه مدت زمانی مشاهده می شود؟

انتظار میرود که در ۱۰ روز ابتدای مصرف در بعضی افراد علائم سم‌زدایی مشاهده شود و بعد از ۴ هفته اثرات مثبت آن دیده شود که این اثر ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد .

قیمت سوپرفود NBS چند است؟

قیمت بسته ها با توجه به نوع پکیج و بسته بندی متفاوت است.

سوپرفود NBS را از کجا بخرم؟

محصول سوپرفود NBS را میتوانید فقط از همین وبسایت در بخش فروشگاه و آیدی های درج شده در صفحه تماس با ما تهیه نمائید. این شرکت نسبت به تهیه محصولات از افراد و سایت های دیگر هیچ مسئولیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی محتویات این سایت محفوظ است